sobota, 30 grudnia 2023

Od bezdomnego do bogatego. Jak wyjść z najbardziej kryzysowej sytuacji?

 W październiku miałam zaszczyt być na evencie w Budapeszcie, który całkowicie zmienił moje podejście do kwestii finansowej jak i mentalnej. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, którzy tak naprawdę zmienili swoje życie nie do poznania. Tytuł "od bezdomnego do bogatego" nie jest tutaj przypadkowy. Poznałam osobę, która nie mając dachu nad głową stała teraz na scenie opowiadając swoją historie. Zmieniła swoje życie, bo chciała. Ten event, pokazał mi, że tak naprawdę każdy z nas może zmienić swoje życie nie do poznania. Każdy z nas ma wpływ na to co się dzieje w naszym życiu, jak to życie wygląda i jak będzie wyglądało. Wszystko zależy tak naprawdę od nas. Jedynie na co nie mamy wpływu to nasza przeszłość.

Teraz przedstawię Ci kilka historii, które mnie niesamowicie poruszyły i zmieniły podejście do życia! Nie byłam jedyną osobą, która tam się ciągle wzruszała. Dzięki tym osobom, uwierzyłam, że każdy z nas może odmienić swoje życie i tak naprawdę wszystko zależy od nas.

Nie bez powodu jest to ostatni wpis w 2023 roku. Tym wpisem chcę Ci pokazać, że w nowym roku możesz odmienić swoje życie, że za rok o tej samej porze możesz być w zupełnie innym miejscu! Proszę Cię, zatrzymaj się na chwilę i poznaj historie tych wspaniałych ludzi, którzy mieli w sobie siłę aby odmienić swój los! 

sukienki balowe


Teraz przedstawię Ci kilka osób, które miały odwagę opowiedzieć swoją historie. Te osoby zapadły mi w pamięci i chciałabym się z Tobą podzielić ich historią. Być może zainspiruje Cię do zmian. Zobaczysz, że tak naprawdę wszystko zależy od nas i nie ma sytuacji bez wyjścia. Tak naprawdę, to nasza decyzja, determinacja i działanie, pozwala wyjść z najgorszego bagna. Jeśli myślisz, że  Twoja sytuacja jest bez wyjścia, to się grubo mylisz.

praca zespołowa


1. Mężczyzna, który nie miał czym nakarmić swojego psa. 

Csaba długo zastanawiał się jak może zarobić pieniądze. Nie wiedział co ma zrobić. W momencie gdy już nie miał co włożyć do miski swojego psa, podjął decyzje. Moment gdy już nie miał pieniędzy na jedzenie dla siebie jak i swojego pupila, zmotywował go tak mocno, że teraz żyje jak chce i czuje się wolny. Zdjęcie poniżej przedstawia jak czuł się Csaba przed podjęciem decyzji a jak zmieniło się jego życie w momencie, gdy podjął decyzje i uwierzył w siebie. Zaczął po prostu budować swój biznes!. Wcześniej czuł się uwięziony, czuł że nie ma jak się ruszyć, niczym ten posąg w ścianie. Szukał rozwiązań, próbował podjąć jakąś decyzje, chciał coś zmienić, jednak bez rezultatów. W momencie gdy nie miał co włożyć do miski swojego psa, walnął pięścią w stół i zrobił ten krok. Zaczął budować swój biznes online, nie mając nic. Po kilku latach wszystko się zmieniło. Uwolnił się ze ściany. 

JEST WOLNY!

zarobki


2. Kobieta, która nie miała czym nakarmić swoje dziecko. 

To jest bardzo poruszająca historia. Wszyscy płakali na panelu tej kobiety. Jest to kobieta, która 4 lata temu nie miała ani grosza. Miała bardzo ciężką sytuacje finansową i mieszkaniową, dziecko na utrzymaniu. Znajomi kupowali od niej produkty, żeby miała czym wykarmić swoje dziecko. UWAGA, miała tylko 150 znajomych na facebooku. Oddawali jej ubrania. Ta kobieta nie miała nic. Pracowała 4 lata na to aby zmienić swoje życie i zapewnić swojemu dziecku godziwą przyszłość. Teraz ma piękny duży dom i żyje w dostatku. Przez 4 lata zmieniła swoje życie nie do poznania. Ta historia poruszyła mnie najbardziej. 

zarabiaj pieniądze


3. Mężczyzna w pożyczonych spodniach. 

Tutaj historia Janosa, który pożyczył spodnie od kolegi aby móc pojechać na swój pierwszy event!. Sprzedawał swoje rzeczy aby móc kupić bilet na event! Janos to osoba, która zobaczyła wielki potencjał w tym biznesie i zrobił wszystko aby osiągnąć swój cel, nauczyć się wszystkiego od podstaw. Wiedział jak dużą moc mają eventy, otaczanie się ludźmi sukcesu, poznawanie ich historii i uczenie się od najlepszych. Bo przecież, jesteś wypadkową 5 osób, którymi się otaczasz!. Tak naprawdę zaczął od zera z pustym kontem. Teraz stać go na wszystko. Osiąga wielkie sukcesy, pomaga ludziom odbić się od dna i jest dowodem na to, że tak naprawdę w życiu można zmienić wszystko. Jego historia również mnie poruszyła. Pokazuje jak ważna jest wiara w siebie, swoje przekonania i to, że nie można mieć wymówek!. Bo mógłby powiedzieć "nie mam pieniędzy na bilet". Zrobił wszystko aby te pieniądze zdobyć, Teraz żyje jak chce! Właśnie, dlatego że usunął ze swojego życia wymówki i to co niemożliwe stało się dla niego możliwe. 

Teraz gdy myślę o tym jak opowiadał swoją historie, pokazał nam swoje zdjęcie w spodniach kolegi ze swojego pierwszego eventu, mam łzy w oczach. Naprawdę chce mi się płakać. Porusza mnie to tak, ponieważ, wiem jak dużo ludzi jest w ciężkiej sytuacji, wiem jak dużo ludzi narzeka, szuka wymówek ale nie robi nic aby coś zmienić. Pamiętaj każdy z nas jest wystarczająco dobry i każdy z nas zasługuje na to co najlepsze w życiu! Trzeba tylko chcieć zmiany.

nowe życie

4. Kobieta, która zaczęła biznes nie mają dachu nad głową. 

Tą historie kieruje do osób, które są w kiepskiej sytuacji i myślą "dlaczego to mnie spotyka". Wyobraźcie sobie, że ta kobieta zaczęła budować biznes nie mając dachu nad głową. Jako bezdomna osoba zmieniła swoje życie. Teraz pomyśl, jakie predyspozycje masz Ty a jakie predyspozycje miała ta osoba! Odpowiedz sobie na pytanie, czy twoja sytuacja jest gorsza? 

Ta kobieta znalazła wózek dla dziecka na śmietnisku. 

To jest niezwykle pouczająca historia. 

Ps. Niestety nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia. Jak uda mi się coś wygrzebać w telefonie, wstawię.


5. Mężczyzna, który wszedł do biznesu nie wierząc, że coś tu zdziała.

Kenton to legenda tego biznesu! Ten człowiek zajmuje najwyższe stanowisko w firmie.  Wiecie co jest najlepsze? Przyszedł na pierwszy event, siedział na samym końcu sali i się zastanawiał co on tu w ogóle robi. Myślał sobie, że on tu już nic nie zdziała, bo w tym biznesie jest już ogrom ludzi. Nie miał wiary w ten biznes. Teraz podróżuje ze swoją żoną bez ograniczeń. Ma przepiękny, ogromny dom i jest zwyczajnie szczęśliwy. Właśnie oczekuje dziecka 💓. To osoba o niezwykle czystym sercu, niezwykle motywująca i płakałam praktycznie na każdym jego panelu. Ten człowiek ma nieopisaną moc!. Poczujesz tą moc tylko wtedy, gdy spotkasz się z nim twarzą w twarz lub posłuchasz jego panelu. 

couch

6. Kobieta, która zarobiła pierwsze duże pieniądze na pomadkach.

Kasia to osoba, która twardo stąpa po ziemi. Podziwiam ją za to, że jest niezwykle szczera, ma dobre serce, wie czego chce i jest pełna pozytywnej energii. Pomoże każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Kasia również długo szukała pomysłu na siebie. Pracowała przez jakiś czas w Niemczech. Nie narzekała na zarobki, jednak na to jak ją traktowali ludzie. Ps. Znam to. Powiedziała, że nie pozwoli sobie na takie traktowanie, postanowiła zacząć studia w Polsce. Chciała założyć własną placówkę dla dzieci. W trakcie studiów stanął jej na drodze Nu Skin. W social mediach zobaczyła nasze pomadki. Kupiła jedną i od tego się zaczęło. Zarobiła pierwszą bardzo dużą kwotę na pomadkach i tak zaczęła budować swój biznes. Rzuciła studia i całkowicie poświęciła się budowaniu własnej marki osobistej. Jest już 4,5 roku w biznesie a od 4 lat zajmuje najwyższe stanowisko! Wszystko to osiągnęła swoją ciężką pracą. BRAWO KASIA!

Jestem dumna, że to właśnie od niej mogę się uczyć!

network marketing

7. Od stylistki paznokci po biznes women.

Paulina to kobieta, która wcześniej prowadziła swoją firmę. Z zawodu jest stylistką paznokci. Myślę, że historia Pauliny zainspiruje wszystkie kobiety, które wykonują usługi beauty. Dobrze wiemy z czym ta branża się wiąże. Nie jest to łatwa branża. Podziwiam wszystkie kobiety, które zapewniają nam usługi beauty. Paulina osiągała sukcesy w swojej branży, jednak po dłuższym czasie zaczęła się wypalać. Zauważyła, że nie ma czasu dla siebie, swoich dzieci, rodziny. Zaczęła odczuwać ból w dłoniach, kręgosłupie, bo przecież piłowanie paznokci dzień w dzień, godzina w godzinę nie jest łatwa. W pewnym momencie jej życia, przyszedł do niej Nu Skin. Poznała możliwości, zaczęła uczyć się nowej branży, wykorzystała wiedzę, którą miała do tej pory, zmonetyzowała kontakty i teraz cieszy się prosperującym biznesem z telefonu! Zamknęła swoje salony na rzecz biznesu online. 

Teraz jest wolnym człowiekiem, ma życie o jakim marzyła. Ma tyle czasu dla swoich dzieci ile tego potrzebują. Ma czas dla siebie, swojego męża i rodziny. Była biznes women i jest dalej. Tylko teraz cieszy się wolnością i buduje biznes na innych, lepszych zasadach. Nie musi dalej piłować paznokci, użerać się z ciężkimi klientami, być przykutą cały dzień do fotelu. 

Stworzyła sobie życie o jakim marzyła. BRAWO!

stylistka paznocki

Jak widzicie jest tu dużo historii, które motywują i pokazują, że naprawdę warto pomyśleć o sobie, swoim życiu i swojej przyszłości. Pokazują. że z każdej złej sytuacji można wyjść i wieść godne życie. Mogłabym tu opisać jeszcze więcej historii, jednak na ten moment tyle wystarczy. Sporo paneli nagrałam, jeśli chcesz obejrzeć relacje zapraszam TUTAJ

Nie obyło się również bez celebrowania naszych sukcesów. Firma docenia nas za sukcesy, które osiągamy. Wiecie co jest piękne? 
Piękne jest to, że każdy każdemu bije brawo. Nie wszyscy znają się osobiście ale każdy cieszy się sukcesami drugiej osoby. TO JEST PIĘKNE. Ta firma to jedna wielka rodzina!
Nie ma tu zawiści, zazdrości. Każdy kibicuje każdemu i cieszy się sukcesami.

budapeszt

osiągnij sukces

show

eleganckie sukienki

osiągnij sukces

Na evencie został również poruszony temat dzieci umierających z głodu. Nie wiem czy wiecie ale nasza firma wspiera dzieci, które nie mają co włożyć do brzuszka. O tym pisałam już w tym poście. Zachęcam Cię do przeczytania o inicjatywie Nourish The Children. Każdy z was może być ambasadorem tej inicjatywy i każdy z was może się przyczynić do czynienia dobra.
Jeśli chcesz zostać ambasadorem i pomagać dzieciom odezwij się do mnie. Jeśli chcesz jednorazowo wspomóc i nakarmić chociaż jedno dziecko TUTAJ możesz kupić pokarm. 

nakarm głodne dzieci

PODSUMOWANIE

Pamiętaj, że nowy rok to nowe możliwości. 
Za rok możesz być w zupełnie innym miejscu niż jesteś teraz. 
Nie ważne jaka jest Twoja aktualna sytuacja. Każdy z nas jest wystarczająco dobry aby zmienić swoje życie. 
Każdy z nas zasługuje na piękne życie. 
Jeśli nie masz pomysłu na siebie, jeśli chciałabyś zmienić swoje życie, zacząć spełniać swoje marzenia zachęcam Cię do zapoznania się z projektem, który startuje już 9 stycznia! 
Poczytasz o nim tu 'NOWE ŻYCIE 24'

Ty również możesz wziąć udział w evencie w Budapeszcie
Możesz poznać tych wszystkich ludzi, porozmawiać z nimi, posłuchać historii osób, które miały siłę aby zmienić swoje życie. Przy okazji będzie okazja do zwiedzenia tego miasta. Budapeszt jest przepiękny !
Kolejny event jest 3-4 lutego 2024r. 
Zachęcam Cię do wzięcia udziału. 
To wydarzenie, które otwiera oczy, zmienia podejście do życia i pokazuje, że rzeczy które z pozoru są niemożliwe są MOŻLIWE!

Aby wziąć udział w evencie, wypełnij ten FORMULARZ
Po drugim stycznia odezwę się do Ciebie z informacjami.

UMYSŁ JEST JAK SPADOCHRON.
NIE DZIAŁA, JEŚLI NIE JEST OTWARTY!

Takie wydarzenie, otwiera umysł. Uświadamia, że tak naprawdę wszystko jest możliwe.

2024 NALEŻY DO CIEBIE 🙋

szkolenia


1 komentarzy

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.