środa, 1 listopada 2023

Inicjatywa społeczna Nourish The Children - nakarm głodujące dzieci

Postanowiłam, że będę brała czynny udział w inicjatywie społecznej Nourish The Children. Wiem, że dawno nie dodawałam tu żadnego wpisu, jednak teraz jak będę coś dodawała, będą to naprawdę mocne treści, ważne treści a także treści, które wniosą coś do Twojego życia. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy ma czas na czytanie pierdół. Ja osobiście cenię sobie mój czas i rozporządzam go tak, aby na koniec dnia móc powiedzieć, że zrobiłam wszystko co zaplanowałam ✔️.

DZIŚ O AKCJI W KTÓEJ BĘDĘ BRAŁA CZYNNY UDZIAŁ! 

Mam nadzieję, że również dołożysz swoją cegiełkę 🙏

To co zobaczyłam na ostatnim evencie w Budapeszcie poruszyło moje serce!💔

Nie przejdę obok tego obojętnie! Mam nadzieję, że Ty też 🙏

Jeden z paneli na evencie był przeznaczony owej inicjatywie. Właśnie ten panel przyczynił się do tego, że chce brać czynny udział w tej akcji. Kobieta, która była w Malawi, pokazała nam jak wygląda życie właśnie w tej części Afryki. Jest to najbiedniejsza cześć Afryki. To co zobaczyłam na filmikach poruszyło moje serce. 

Wyobraźcie sobie to… dzieci stoją w kolejce po pokarm i w pewnym momencie osoba wydająca jedzenie mówi „koniec na dzisiaj”. Dziecko stoi i patrzy nie rozumiejąc, dlaczego nie dostanie dziś jedzenia. To jest naprawdę smutne. 


Każdego roku ponad 3,1 mln dzieci poniżej 5 roku życia umiera z powodu nieodpowiedniej diety. Kolejne 66 mln dzieci przychodzi do szkoły podstawowej głodne a 23 mln z tej grupy to dzieci z Afryki. Malawi należy do najsłabiej rozwiniętych i najbardziej zaludnionych krajów na świecie, gdzie 75% mieszkańców żyje w ubóstwie lub skrajnym ubóstwie. Ponad milion dzieci cierpi z powodu chronicznego niedożywienia i szacuje się, że troje na dziesięcioro dzieci umrze przed piątymi urodzinami 😢. 
Wiecie, że jest tam nawet problem z pitną wodą? Kobiety muszą iść nawet po kilkanaście km aby przynieść wodę pitną. Dzieci żyją w ciągłej niepewności, czy ich mama wróci 🙁. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego 😔.  Dlatego też firma Nu Skin zaangażowała się w budowanie odwiertów w wioskach! Powstało już ponad 60 odwiertów w całym kraju 🙏. 

JAK MOŻESZ POMÓC ?

Kupując torebkę VitaMeal, pomagasz wyżywić głodne dzieci w Malawi a dodatkowo Nu Skin przekazuje 2 USD od każdej sprzedanej torebki! Dzięki VitaMeal Przekazujemy niedożywionym dzieciom jedzenie o wysokiej wartości odżywczej opracowane przez współpracujących z nami naukowców zajmujących się kwestiami żywienia. 

CO TO VITAMEAL ?

To produkt bogaty w składniki odżywcze, wegetariański i niezawierający mleka stworzony z myślą o niedożywionych dzieciach. Jego główne składniki zostały starannie wyselekcjonowane, mając na uwadze standardową dietę w każdym regionie, aby posiłek bardziej odpowiadał gustom i kulturom mieszkańców różnych krajów. Każda torebka zawiera 30 porcji dziecięcych, dzięki czemu dostarcza zdrowy posiłek jednemu dziecku przez cały miesiąc.

1 TOREBKA = 1 dziecko mające posiłek przez cały miesiąc !

VitaMeal odżywia nie tylko ciało pomaga także odżywić umysł. 

Jego wyjątkowa receptura zawiera wszystkie witaminy i składniki odżywcze niezbędne do wspierania wzrostu i dobrego samopoczucia dzieci z krajów rozwijających się. Produkt został opracowany przez naukowców zajmujących się żywieniem specjalnie po to, by walczyć z tym światowym problemem.


Tak wygląda torebka VitaMeal 


A tak wyglądają dzieci, które są niezwykle wdzięczne, gdy ktoś da im coś do jedzenia 😢. 

Serce mi się kraje gdy na to patrzę. 

Znowu łzy leją mi się ciurkiem…


Zastanawia mnie jedno, dlaczego ludzie tak wybrzydzają z jedzeniem w momencie, gdy niektórzy nie mają czym zapełnić swój brzuszek? 

Dlaczego ciężko jest tylu osobom zrezygnować z czegoś aby pomóc dzieciom, które naprawdę głodują ? 

Myślę, że każdy jest w stanie odpuścić sobie kilka paczek chipsów, czekoladek czy innych głupot na rzecz POMOCY. Myślę, że spokojnie można zrezygnować z wyjścia do kina, kolacji w restauracji, alkoholu, nowych ubrań.


Wystarczy, że dziennie zrezygnujesz z głupot za 3 zł ! Tyle mniej więcej kosztuje jeden posiłek dla dziecka ! Dla Ciebie to tylko rezygnacja z czegoś za 3 zł a dla dziecka pełnowartościowy posiłek ! ❤️Aby stać się przyjacielem inicjatywy i jednorazowo zakupić kaszkę , kliknij TU ⬇️

KUP KASZKĘ


Jeśli chcesz długofalowo pomagać dzieciom, razem ze mną brać czynny udział w inicjatywie, bądź zapewnić dzieciom przez kilka miesięcy pokarm, skontaktuj się ze mną!

KONTAKT:

INSTAGRAM

ADRES E-MAIL - magiclovvblog@gmail.com

FACEBOOK Będę wdzięczna jeśli udostępnisz ten wpis na swoim Facebooku, czy instagramie. Niech jak najwiecej osób dowie się o tej inicjatywie 🙏


1 komentarzy

  1. Piękna inicjatywa. Chcę pomóc. Napisałam na instaramie. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.