piątek, 22 grudnia 2023

NOWE ŻYCIE 24' - Projekt, który odmieni twoje życie

 Zbliża się koniec roku a ty jak zwykle stoisz w tym samym punkcie? Kolejny rok minął jak jeden dzień a w twoim życiu nic się nie zmieniło?  Dalej na nic nie masz czasu, dalej nie masz pomysłu na siebie, dalej wyznaczasz sobie noworoczne cele, które i tak nie zostają spełnione. Dalej nie stać cię na wakacje swoich marzeń a może dalej nie masz odwagi odejść od toksycznego partnera? 

Tutaj opcji może być wiele. 

Dlatego właśnie przychodzę do ciebie z czymś co odmieni twoje życie! 

Czymś co jest furtką do lepszej przyszłości. 

Projekt NOWE ŻYCIE 24' to jedyny taki projekt w Polsce! Mam ciary jak o nim myślę! 

Projekt startuje już w styczniu. Projekt dedykowany jest przede wszystkim osobom, które chcą zacząć współpracę i szkolenia pod skrzydłami najlepszych liderek w Polsce. 

Osób, które chcą LEPSZEGO, DOSTATNIEGO ŻYCIA!

nowe życie


Czy jesteś gotowa na nowe, lepsze życie? 

Czy jesteś gotowa aby wziąć swoje życie w swoje ręce i zacząć sięgać po więcej? 

Przecież dobrze wiesz, że cię na to stać!


event


KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO PROJEKTU?

Chce iść tą drogą razem z ludźmi, którzy tak jak ja chcą lepszego życia. Którzy tak jak ja zdają sobie sprawę, że żyje się raz! Którzy cenią sobie wolność, możliwość wyjazdów na urlopy kiedy się chce, możliwość pracy kiedy się chce, możliwość spędzania czasu z dziećmi, czy też rodziną kiedy nasi bliscy tego potrzebują! Chcę iść tą drogą z ludźmi, którzy mają swoją wizje, mają marzenia i chcą je spełniać. Takich właśnie ludzi chcę w tym projekcie!. Oczywiście twoje cele, jak i pragnienia mogą być inne. Jednak musisz być osobą z marzeniami, osobą która chce zmienić swoje życie, bądź poprawić standard swojego życia. Osobą, która jest gorliwa, chce pracować, nie szuka wymówek i jest chętna i otwarta na nowe. Nie mówię, że musisz temu poświęcić całe dnie. Możesz poświęcić nawet i 2h dziennie ale faktycznie to zrób.

Czy jesteś taką osobą?


TROCHĘ MOJEJ HISTORII

Dołączyłam do tego biznesu w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej. Byłam po rozstaniu z partnerem, źle się czułam, serce mi pękało każdego dnia. Jednak czułam, że muszę coś zrobić dla siebie. Zająć głowę czymś innym. Muszę coś znaczyć, być kimś i coś osiągnąć.

Kolejna sprawa, nie byłam zadowolona z mojej pracy na etacie. Byłam wykończona fizycznie jak i psychicznie. Panuje tam totalny brak szacunku dla pracowników. Pominę już szczegóły, bo nawet nie warto mówić o tej firmie! A to co w tym roku zrobili przekracza wszystko! Mianowicie zabronili wzięcia urlopu w 3 miesiącach w roku, między innymi jest to GRUDZIEŃ. Czas Świąt, Boże Narodzenie, Sylwester. Jeszcze Sylwester zniosę ale Święta? To są jakieś KPINY. Zwłaszcza, że w tym okresie nie ma tam w ogóle pracy a nawet pytają ludzi, czy chcą iść do domu. Tak więc nasuwa mi się jedno pytanie, czy to żart? No tak, to jest właśnie praca na etacie. Nie chce takiego życia.

To tak naprawdę po krótce, ponieważ mogłabym o tym pisać i pisać ale nie chce was zanudzać. Podsumowując chcę WOLNOŚCI.  Właśnie ten biznes, ten projekt zapewnia tą wolność. 

Praca na etacie wiele mnie nauczyła ale nie rozwinęła. Życie jest zbyt krótkie, żeby stać w miejscu.  


Jeżeli Twoim celem jest to, by za rok o tej samej porze być w innym miejscu w życiu niż jesteś dzisiaj...

Chcesz zarabiać więcej, otaczać się lepszymi ludźmi, wyglądać lepiej, czuć się bardziej pewna siebie i świętować najlepszy rok swojego życia...

ZAPRASZAM NA POKŁAD

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


CO OTRZYMASZ?

- mentoring

- dostęp do platformy szkoleniowej

- darmowe szkolenia

- zero opłat !


Pamiętaj, że za rok o tej samej porze, możesz być w zupełnie innym miejscu w życiu. 

Po wypełnieniu formularza, czekaj na moją wiadomość. Podeślę Ci więcej informacji i razem zadecydujemy, czy chcemy ze sobą współpracować. 

Na moim instagramie jest również relacja wyróżniona NOWE ŻYCIE 24'. Możesz tam zajrzeć. 0 komentarzy

Prześlij komentarz

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.