Cześć Kochani! W najbliższym czasie zasypie was kilkoma wakacyjnymi postami 😍. Myślę, że nie będzie wam to przeszkadzało, zapewne też tak jak ja lubicie oglądać wakacyjne zdjęcia 😃. Jak wiecie wczoraj wróciłam z urlopu. Byłam we Włoszech dokładniej nad jeziorem Lago Maggorie. Powiem wam, że był to jeden z lepszych moich wjazdów! Było bajecznie! Zresztą możecie obejrzeć na moim instagramie relację 😎. Dodam też wpisy gdzie pokażę wam co warto zwiedzić będąc nad Lago Maggorie. Teraz zajmę się stylizacją. Pogoda trafiła nam się idealna. Posmakowałam lata 👍. Moja stylizacja jest w zasadzie prosta, spódniczkę zamówiłam już jakiś czas temu i jeszcze nie miałam okazji jej założyć. Nad jeziorem nadarzyła się idealna okazja. Nie pamiętam dokładnie gdzie ją zamówiłam ale wydaje mi się, że w sklepie rosegal. Założyłam do niej czarny najzwyczajniejszy top. Idealnie się komponuję z kolorem khaki, pasje również do wystającej koronki, która jest wszyta w spódniczkę. Sandałki kupiłam na ...
Dziś w końcu ruszyła tyłek i poszłam robić zdjęcia 😃. Pogoda była bardzo ładna, więc szkoda było nie skorzystać a przy tym posiedziałam sobie w tym oto pięknym miejscu. Bardzo lubię tam przebywać. Jest cisza i spokój. Natura działa na mnie uspokajająco. Pomyślałam, że dodam jakiś letni outfit, bo dawno takich nie było. W sumie to ostatnio w ogóle nie dodawałam żadnych stylizacji. Nie wie, wena mi odeszła. Nawet się zastanawiałam czy nie przerwać blogowania. Szczerze powiedziawszy odeszły mi trochę chęci i motywacja. No ale może na nowo powrócą, zobaczymy jak to będzie. Dziś mam dla was letnią stylizację. Spodnie kupiłam z myślą o wyjeździe do Maroko. Tutaj znajdziecie relacje z naszego pobytu. Teraz w sumie chodzę w nich chętnie, ponieważ są bardzo wygodne i klasyczne. Pasują do sportowych jak i eleganckich stylizacji. Chociaż ja siebie w nich widzę bardziej w sportowych zestawieniach. Koszulkę kupiłam na kleiderkreisel tam gdzie też wystawiam ubrania na sprzeda...
Cześć wszystkim! Ostatnio miałam propozycję aby zrobić pewne ciekawe badania. Zagłębiłam się w temat i pomyślałam, że wam o nich napiszę. Niestety nie mogłam się na nie udać, ponieważ nie ma w pobliżu możliwości ich wykonania. Szczerze żałuję, ponieważ dzięki tym badaniom można się wiele dowiedzieć o swoim ciele i co najważniejsze, wielu rzeczy zapobiec 😉. Jak wiadomo najlepiej o niektórych rzeczach wiedzieć wcześniej, aby w czas móc coś z tym zrobić. Szkoda, że w moich okolicach nie mogę tego wykonać, jednak pomyślałam, że wam tutaj przedstawię DEXASCAN. Mam nadzieję, że was temat zainteresuje 😉.
