piątek, 6 stycznia 2023

Co zrobić aby 2023 był lepszy? Ku lepszej przyszłości

 Twój poprzedni rok okazał się klapą?

Nie jesteś z niego zadowolona?

Coś poszło nie po Twojej myśli? 

Chciałabyś aby następny rok był lepszy? 

A może nie wiesz za co się zabrać, co byś chciała robić w życiu? 

Czujesz się niespełniona?

Wiesz, że nie jesteś w tym miejscu w którym chcesz być?

Ten post został napisany z myślą o osobach, które czują się zagubione, nie zadowolone z obecnej sytuacji ale też z myślą o tych, którzy pragną od życia czegoś więcej. Ambitnych, wiedzących o tym, że każdy z nas zasługuje na to co najlepsze. Nikt nie powinien się godzić na bylejakość. Na byle jakie zarobki, na byle jakiego partnera, na byle jakich przyjaciół, na byle jakie życie!

Każdy z nas zasługuje na TO CO NAJLEPSZE! Bywają w życiu ciężkie chwile, ciężkie momenty. Czasami ciężko wstać po upadku. Jednak pamiętaj, KOLEJNY ROK NALEŻY DO CIEBIE! TY DECYDUJESZ JAKI ON BĘDZIE.

Jeśli ten opis jakkolwiek do ciebie pasuje, czytaj dalej!


Są momenty w  życiu, które powodują spadek motywacji, odbierają chęć do życia a nawet sprawiają. że nasze cele, które były dla nas tak ważne spadają na dalsze tory. Nie widzimy sensu życia, czujemy się zagubieni i tak naprawdę nie wiemy co robić. Często jest tak, że nawet nie chce nam się wstawać z łóżka. Jedyne co robimy to oglądamy bezmyślnie netflixa, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Owszem, nie jestem przeciwnikiem oglądania filmów. Sama to robię, gdy mam gorsze momenty. Zwróć uwagę na to co napisałam w poprzednim zdaniu. Słowo "MOMENTY" jest kluczowe. Zadbaj o to aby to były MOMENTY a nie CAŁY ROK, czy też CA ŁE ŻYCIE. Tydzień na regenerację wystarczy. Moim sposobem na regeneracje jest spacer, dobra restauracja, książka, czas z bliskimi, medytacja, technika wdzięczności, dobry film

Pamiętaj, że nie  masz wpływu na wszystko co się dzieje w twoim życiu ale masz wpływ na to co z tym zrobisz! To jest kluczowe. Czy będziesz kopać pod sobą jeszcze większe dołki, czy też wyjdziesz z tego dołka i staniesz na płaskiej powierzchni, po czym zaczniesz piąć się wyżej i wyżej aż zajdziesz na szczyt i będziesz podziwiać piękne krajobrazy. Wspaniała koncepcja prawda? Wydaje ci się ciężka do zrealizowania? Najcięższy jest pierwszy krok. Potem uwierz, że idzie jak po maśle. Zacznij od spisania swoich celi. Jeśli nie wiesz jak to zrobić odsyłam cię do wpisu, w którym pokazałam jak prawidłowo spisać cele. To twoje życie. Tylko ty wiesz czego tak naprawdę chcesz od życia. Co tak naprawdę daje ci radość i szczęście. Ty znasz swoje mocne jak i słabe strony. Ja kocham, podróże. Czuję się wtedy WOLNA.

Powiem wam. że na gorsze momenty sprawdza mi się czytanie książek tych motywujących, wspierających jak i tych dokształcających. Uwielbiam czytać książki, co bez wątpienia możecie zauważyć na moim instagramie. Czytanie książek buduje twoją wiarę w siebie, budzi w tobie poczucie, że możesz więcej i więcej. Na podbudowanie swojej wartości i wzbudzenie chęci do życia, działania polecam książkę Agnieszki Maciąg "Słowa mocy". Dla osób przedsiębiorczych, myślących o własnym biznesie lub osób które są mało zorganizowane i mają problem z organizacją czasu, bądź nie osiągają sukcesów w swojej branży polecam książkę Brian Tracy "Zrób to teraz" .

Pamiętajcie proszę, że każdy w końcu będzie szczęśliwy. Nie ważne w jakim wieku. Szczęście gdzieś tam czeka na każdego. Jednak nie będziemy szczęśliwi, jeśli nic w tym kierunku nie będziemy robili. Musimy wiedzieć co tak naprawdę sprawia, że jesteśmy szczęśliwi i do tego dążyć. Ważne jest też, abyśmy byli dobrymi ludźmi. DOBRO ZAWSZE WRACA. Jeśli ktoś jest zakłamany, nie kieruje się żadnymi wartościami, idzie tam gdzie powieje wiatr, nic dobrego go nie czeka. Jednak o tym chyba nie muszę mówić. 

Weź się w garść i stwórz sobie życie o jakim tak naprawdę marzysz!

Wszystko jest do zrobienia. Kwestia podejścia i mobilizacji. 

Nic nie osiągniesz od razu. Jak wiecie nie od razu RZYM zbudowano. Najpierw trzeba zasiać ziarno, żeby potem zbierać plony.  W słabszych momentach nie poddawaj się. Gdyby przestali budować Rzym, nie byłoby teraz co podziwiać. Miasto Rzym zaczęło kształtować się w VIII wieku p.n.e. To jest niesamowite. Dlatego buduj swoją przyszłość i życie cegiełka po cegiełce. Nigdy nie wiesz do czego cię to doprowadzi.

Zamknij za sobą drzwi i przestań wpuszczać do nich niewłaściwe osoby. Takie, które marnują twój czas, więcej biorą niż dają od siebie, wywołują negatywne emocje, próbują odciągnąć cię od celu lub próbują cię ściągnąć na złą drogę. Zasługujesz na to co najlepsze. Skup się na sobie i na własnym szczęściu. Uwierz w to, że możesz, bo możesz!

Powiem wam, że w moje życie zaczęło się zmieniać z momentem gdy zaczęłam nowy projekt, podjęłam nową pracę i poznałam wspaniałe kobiety, które chcą od życia więcej. Te kobiety dały mi duże wsparcie, oczywiście takim wsparciem jest też rodzina, aczkolwiek wiem, że nie każdy ma takie wsparcie. Dlatego bardzo ważne jest środowisko, którym się otaczamy. Środowisko ma duży wpływ na nas, nasze samopoczucie i naszą samoocenę. Z kim przystajesz takim się stajesz - PRAWDA!. 

Dzięki tym kobietom zaczęłam szerzej patrzeć na życie. Nauczyłam się, że problemy są po to aby je rozwiązywać a nie kopać pod sobą jeszcze większe dołki. Zaczęłam czytać więcej książek, wręcz to pokochałam!. Zaczęłam zmieniać krok po kroku swoje myślenie. Dziś inaczej reaguje na wiele sytuacji. To jest niesamowite jak człowiek potrafi się zmienić, dzięki innym ludziom ale głównie dzięki nam samym. Inni ludzie pokazują nam, jak można się zmieniać, pokazują nam możliwości, pokazują nam szersze spektrum ŻYCIA, patrzenia na życie. Dlatego spójrz jakimi ludźmi się otaczasz. 5 wypadkowych ludzi z twojego otoczenia ODZWIERCIEDLA TWOJE ŻYCIE!. Pomyśl o tym. 

Jeśli natomiast jeszcze nie wiesz co masz zrobić z własnym życiem ale wiesz, że stać cię na więcej, jesteś ambitną osobą i chcesz od życia czerpać to co najlepsze, bo przecież na to zasługujesz zajrzyj do tego FORMULARZA. Jeśli cię zainteresuje, nie zastanawiaj się, nie mieszkaj na wyspie "kiedyś" jak większa połowa społeczeństwa, tylko to zrób. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zacznij od teraz zmieniać swoje życie. Początek roku TO NAJLEPSZY MOMENT! Jednak to TY musisz podjąć DECYZJE. 

TWÓJ WYBÓR


Życzę wam moi drodzy aby ten rok 2023, był WSPANIAŁYM i OBFITYM rokiem. Niech każdy otrzyma to na co zasługuje 💓. Pamiętajcie, bądźcie dobrzy, bo dobro zawsze wraca. 

Do napisania tego, zmotywowała mnie dzisiejsza ankieta na instagramie. Sporo osób zaznaczyło, że nie jest zadowolonych z poprzedniego 2022 roku. Postanowiłam dać wam ziarenko nadziei, trochę motywacji oraz kilka moich tipów na poprawę samopoczucia.  Mam nadzieję, że mi się udało.

4 komentarzy

 1. O tym wpuszczaniu niewlasciwych osob juz od dawna stosuje. Wychodzi mi na dobre! U mnie rok bedzie pelen wyzwan zwiazanych z macierzynstwem :) buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak szkoda nerwów i zdrowia.
   Co do macierzyństwa wiem i gratuluje ❤️. Będzie pięknie, zobaczysz 🥰

   Usuń
 2. Naprawdę pozytywny artykuł! Ja rownież czytam książki Agnieszki Maciąg. Polecam Ci 'Dobrostan'.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje bardzo ❤️ Cieszę się, że konus się podoba ❤️. Co do Agnieszki Maciąg to moje najnowsze odkrycie ☺️. Nie wiedziałam, że ma tak dobre książki. Dziękuje za polecenie, na pewno skorzystam ☺️

   Usuń

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.