środa, 23 lutego 2022

Mapa marzeń i jej siła. Dlaczego każdy powinien stworzyć mapę marzeń?

Mapa marzeń to coś niesamowitego. Jednak o tym musicie się sami przekonać. Ja się o tym przekonałam i dlatego właśnie stworzyłam mapę marzeń na ten rok. Powiem wam, że taka mapa ma naprawdę wielką moc. Praktycznie wszystkie moje marzenia się spełniły. Dacie wiarę?. Jednak, żeby nasze marzenia się spełniły trzeba w nie głęboko uwierzyć. Dziś pokaże wam moją mapę marzeń z tamtego roku oraz pokaże jak należy prawidłowo ją stworzyć. Polecam każdemu, kto ma wielkie marzenia i chciałby aby się spełniły. 

Jeśli głęboko uwierzysz w swoje marzenia,  stworzysz mapę marzeń, położysz ją na widocznym miejscu to sam się zdziwisz jaką moc ma ta mapa i wiara w to, że mogą się spełnić. 


Czytając to pewnie myślisz sobie, co ona wygaduje. Powiem wam szczerze, że sama w to nie wierzyłam. Zrobiłam swoją mapę chyba 4 miesiące później, odkąd się dowiedziałam o jej istnieniu. Jednak to zrobiłam i nie żałuje. Praktycznie wszystko się spełniło! Gdyby tak nie było, nie robiłabym jej kolejny raz. 🤭


Tak wyglądała moja mapa marzeń z 2021r. 
Tak jak mówiłam praktycznie wszystko się spełniło. Największym zaskoczeniem było to, że w końcu znalazłam partnera, takiego jakiego chciałam. No dobra może nie do końca ale tu już jest moja wina 🤣. Przestroga dla was, uważajcie co wklejacie na mapę marzeń 🤣. 


Ja ogólnie jestem bardziej za brunetami. Na mapie marzeń wkleiłam faceta z brązowymi włosami i takiego otrzymałam 🤣. To mnie najbardziej rozśmieszyło. Powtarzałam sobie, że ma to być Polak, dobry, wierny itp. Jednak o kolorze włosów zapomniałam hahha. Teraz mi to nie przeszkadza 🤭. Ważne, że charakter sie zgadza. Powiem wam, że długo nie mogłam znaleźć partnera. Mieszkam w Niemczech i byłam z obcokrajowcami. W każdym związku było coś nie tak. Nawet zdrada. Po tym wszystkim uznałam, że jednak związek z polakiem, będzie najlepszy. Raz, że to samo pochodzenie a dwa ojczysty język ❤️. Zrodziło się pytanie gdzie ja znajdę w Niemczech normalnego polaka? 🙈
Osoby mieszkające w Niemczech dobrze wiedzą jacy są polacy w DE. Już nie będę tutaj obrażała haha. Jednak każdy zdanie ma wyrobione. 

Aż pewnego dnia POSTANOWIŁAM ZROBIĆ TĄ MAPĘ MARZEŃ i zaczęła się magia. 

Byłam ponad rok singlem, zrobiłam mapę marzeń i tak sobie wmawiałam "poznam dobrego, uczciwego, wiernego Polaka". Patrzyłam na mapę marzeń i tak sobie wmawiałam. Co się stało? POZNAŁAM. Całkiem przypadkiem 🤭. 

Reszta marzeń też się spełniła 🤭. Już na początku marca zobaczycie kolejne spełnione marzenie 🤭. 


Jak wykonać mapę marzeń? 

Tutaj mamy plansze. Naszą kartkę dzielimy na takie kwadraciki. To są różne sfery. Każda z nich ma znaczenie. 

Wklejamy obrazki z gazet, mogą być to również napisy. Tylko Pamiętajcie aby sprecyzować te rzeczy. Starajcie się aby były identyczne jak te co chcecie lub bardzo podobne ❤️. 


1. BOGACTWO, PIENIĄDZ, OBFITOŚĆ 
Wklejamy tutaj wszystko na co chcemy wydać pieniądze np. dom, samochód, rower. Wklejenie worka z pieniędzmi nie wystarczy. Wklej to CO CHCESZ KUPIĆ. 

2. SŁAWA, MĄDROŚĆ 
Tutaj wklejasz swojego idola. Kogoś kto Ci imponuje w biznesie. Jeśli chcesz zrobić karierę, wklej osobę która według Ciebie robi naprawdę świetną robotę. 

3. ZWIĄZEK, MIŁOŚĆ 

Wklej coś co symbolizuje miłość, ciepło, romantyczność. Twoje oragnienia. Może to być para w romantycznym miejscu, szczęśliwa para, uśmiechnięta. 

4. RODZINA 

Zdjęcia rodziców rodziny, płonący kominek, choinka... Autorytety na których się wzorowałeś. Co z tych autorytetów możesz przekazać następnym pokoleniom. 

5. JA, ZDROWIE, HARMONIA 

To najważniejszy kwadrat umieszczony w samym środku bystolu. Wklej swoje zdjęcie na którym jesteś szczęśliwy, uśmiechnięty. Takie, które Ci się naprawdę podoba. Następnie doklej wszystko co chcesz osiągnąć w zakresie zdrowia i witalności (zdrowe posiłki, wysportowana sylwetka itp). 

6. DZIECI, HOBBY 

To strefa rozrywki, zabawy, radości. Koncerty, spotkania, marzenia dotyczące wolnego czasu np. skok ze spadochronu 

7. WIEDZA, NAUKA, ROZWÓJ OSOBISTY 

To nie tylko studia, kursy, książki. To miejsce na zdobywanie nowych umiejętności np. nauka jazdy na nartach, kurs makijażu, kurs pieczenia ciasta itp. 

8. KARIERA, PRACA 

To co xhesz osiągnąć w obszarze zawodowym. Twój zawodowy cel. Zdjęcie osoby, która dotarła tam gdzie chcesz się znaleźć ty. 

9. PRZYJACIELE, PODRÓŻE 

To miejsce zarezerwowane jest na miejsca, które chcesz zobaczyć, zwiedzić. Wklej konkretne miejsca 🌎. 


Nie pokaże wam swojej mapy marzeń na ten rok. Tzn pokaże jak tylko jakieś marzenie z niej się spełni. Jenak powiem wam, że ten rok, te marzenia zmieniają moje życie ❤️. 

Zrobisz mapę marzeń? 🤔

☘️☘️☘️☘️☘️☘️

W ogóle to nie wiem czy wiecie ale przeprowadzam się. Czeka mnie dużo pracy, Dlatgwo możliwe, że przez jakiś czas będzie mnie tu mniej. Jednak zawsze możecie śledzić mnie na instagramie. 
Znalazłam ciekawy sklep z pięknymi fototapetami. Na pewno będę oklejała ściany. Myślę, że to bardzo fajny sposób na udekorowanie naszego wnętrza oraz wyrażenie siebie. Jeśli macie ochotę zajrzyjcie do sklepu https://fototapety.pl/. Znajdziecie tam naprawdę fajny asortyment. 
4 komentarzy

  1. Nigdy nie słyszałam chyba o takiej mapie, ale jest to super pomysł i obowiązkowo wykonam swoją, bo w tym roku chciałabym, aby spełniło się kilka wymarzonych od lat rzeczy.

    OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.