wtorek, 1 lutego 2022

Masz dość pracy na etacie? Zmień to! Zbuduj własny biznes, żyj na własnych zasadach.

Ten wpis jest skierowany do osób ambitnych, chcących zmian, mających ogromne marzenia, takich które chcą żyć po swojemu i zrobią wszystko aby osiągnąć swój cel. Masz dość pracy na etacie? Masz dość wykonywania zadań szefa? A może nie masz już ochoty prosić się o urlop? Nie wiem jak Ty ale ja powiedziałam DOSYĆ TEGO. 

Jeśli jesteś taką osobą, chcącą czegoś więcej od życia, chcącą godnego życia, koniecznie przeczytaj ten wpis, bo jeśli się zdecydujesz i podejmiesz tą DECYZJE, może się okazać, że właśnie ta decyzja, ten wpis OTWORZY CI FURKĘ, przez którą przejdziesz do świata o jakim sobie nigdy nie wyobrażałeś. 

DECYZJA to ODWAGA.

praca online

To jest wpis typowo biznesowy. Jeśli Cię to w ogóle nie interesuje, nie chcesz zmian, nie wierzysz w taką pracę, po prostu stąd wyjdź. To jest oferta dla osób, które chcą, wierzą w siebie i swoje możliwości. Osób, które mają CELE, AMBICJE i CHĘCI. Osób, które wiedzą, dlaczego chcą zarobić duże pieniądze. Osób, które chcą przeżyć swoje życie jak najlepiej. Chcą spełnić swoje marzenia a może i marzenia bliskich im osób. Być może takich, które chcą zapewnić lepszą przyszłość swoim dzieciom. 

Powodów jest milion.... 

A tak naprawdę TYLKO TY, możesz dokonać zmian w swoim życiu!

praca z domu

CZYM SIĘ ZAJMUJE? 

Wprowadzam na rynek Polski oraz Niemiecki markę Premium, która zajmuje się produktami do domowego spa. Mamy tu numer 1 w tej kategorii na świecie. Moim głównym zadaniem jest poszerzanie kanałów dystrybucji. Działamy globalnie, możesz działać w jakim tylko chcesz kraju. Ja aktualnie działam w Polsce oraz Niemczech. Firma ma swoją siedzibę w Ameryce. Podejmuję współpracę z osobami prywatnym, gabinetami kosmetycznymi, klinikami, sportowcami, salonami fryzjerskimi i wiele innych.

O Firmie możesz się również dowiedzieć z tej prezentacji. Obejrzyj na spokojnie.


DLACZEGO WYBRAŁAM TĄ FIRMĘ?

👉 Nad produktami pracuje 75 etatowych naukowców. Produkty są sprawdzone. Mają badania kliniczne. Pracując z daną firmą jesteś jej wizytówką. Musisz mieć pewność, że są dobre, skuteczne i nie zrobią nikomu krzywdy. W tym wypadku mam taką pewność. Jest to marka naukowo badawcza. 

Taka ciekawostka. 

Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek kwas hialuronowy.  


👉 Już szósty raz z rzędu została nagrodzona jako najlepsza firma do pracy zdalnej. 

👉 Plan marketingowy jest nagrodzony. 

👉 Firma jest już 37 lat na rynku.

👉 Otrzymała ponad 100 nagród od 2013r

👉 Mamy patenty na produkty

👉 Największą siłą jest zastrzeżona formuła, która dociera do źródłom starzenia się skóry. Dzięki tym technologiom oraz produktom nasza skóra wolniej się starzeje!

👉 Firma specjalizuje się najlepszymi na świecie technologiami do domowego spa


CZY MUSZĘ SPRZEDAWAĆ?

Nie musisz sprzedawać. Do każdej osoby dobieram plan działania. To zależy tylko od Ciebie ile chcesz zarabiać, ile możesz poświęcić czasu na pracę. Mamy gotowy plan działania, gotowy model zarabiania. Tutaj duplikacja jest SUKCESEM. Pokieruję Cię, pokażę ci krok po kroku jak zarabiać.

Możesz również zajrzeć na moją grupę na facebooku. Zobaczysz jakie niesamowite efekty dają nasze technologie.  Jak pomagają ludziom w pozbyciu się kompleksów. Jak poprawiają wygląd skóry. 


CZY POTRZEBUJE KOMPETENCJI?

Nie potrzebujesz kompetencji. Tutaj każdy może zarabiać. Ta praca to zawód, którego trzeba się nauczyć. Mamy szkolenia, które odpowiednio Cię przygotują. Musisz jedynie mieć wielkie marzenia, cel, wiedzieć dlaczego chcesz to zrobić i odwagę.


ILE ZAROBIE?

To tylko zależy od Ciebie. Musimy dobrać plan działania. Ustalić ile możesz poświęcić czasu na pracę i przede wszystkim ile Ty CHCESZ ZAROBIĆ. Tutaj trzeba pracować, działać jak w każdej innej pracy. Tylko jest jedna różnica: nikt nie stoi Ci nad głową i nie rozkazuje. Pracujesz ile chcesz, o której chcesz i samodzielnie dobierasz osoby do swojego zespołu. Pracujesz z kim chcesz. 


CZY JEST WKŁAD WŁASNY?

Nie


CZY MUSZĘ MIEĆ ROZBUDOWANE SOCIAL MEDIA?

Nie musisz ale trzeba będzie nad nimi popracować. Dobrze jest mieć instagrama i profil na facebooku lub jedno z dwóch. Każdy może zrobić ten biznes. 

zarabiaj


DOSTAJESZ

👉 GOTOWY MODEL BIZNESOWY

👉 PLAN: KROK PO KROKU

👉 WIESZ CO ROBIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ OKREŚLONĄ KWOTĘ

👉 NIE MASZ SUFITU FINANSOWEGO

👉 PRACUJESZ W GODZINACH, KTÓRE TY USTALASZ

👉 TY JESTEŚ WŁASNYM SZEFEM

👉 PRACUJESZ NA SIEBIE, NIE NA KOGOŚ


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej możemy umówić się na krótką 5-7 min rozmowę. Przedstawię Ci biznes, odpowiem na Twoje pytania. Zadecydujesz czy to coś dla Ciebie.

Jeśli chcesz się umówić na telefon zostaw wiadomość na moim instagramie: magiclovv


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wypełnij ankietę. Odezwę się do wybranych osób. 


8 komentarzy

 1. Lubie takie inspirujące wpisy :D zawsze dają kopa do zmian!

  OdpowiedzUsuń
 2. Praca na etacie to błogosławieństwo. Po pracy zawsze można dorabiać. To nie koliduje. Tak się robiło zawsze, także za ,,komuny".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy kto co lubi 🤭. Według mnie po pracy musi być czas dla bliskich i samego siebie ☺️. Nie samą pracą człowiek żyje :)

   Usuń
  2. Oczywiście, dlatego napisałem, że można dorobić, ale nie ma przymusu. Etat to komfort, stabilizacja, socjale. Najlepszy etat to etat na państwówce. Pogadajcie z waszymi dziadkami, jak było w zakładach na etacie, czy narzekali i czy było im źle w takich pracach.

   Usuń
  3. Tak ale czasy się zmieniają :) owszem etat nie jest zły aczkolwiek aktualnie pracując na etacie pracujesz 1 miesiąc za darmo , przy aktualnej inflacji i recesji. Niedługo przypadnie 2-3 miesiące darmowej pracy. Także kto co lubi :)

   Usuń
  4. Anonimowy
   9 sierpnia 2022 02:48 Oczywiście, ważne, aby mieć to co jest w aktualnej sytuacji potrzebne i co będzie miało powodzenie. Mało jest takich nisz niezagospodarowanych. Ryzyko ogromne. Kazdy, kto ma oczy i mieszka w Polsce, widzi, ile ,,byznesów" się ,,otwiera", aby zniknąć po miesiącu, dwu lub po pół roku. To nie te czasy, gdzie wystarczyło się na czymś znać i już można było z tego żyć.

   Usuń

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.