Chciałabym sprawić dla jednej/jednego z Was prezent na święta :) Za to, że jesteście ze mną, wspieracie jak trzeba i komentujecie :) Dziękuję Wam za to! <3 Do wygrania $30 w sklepie echopaul.com (wysyłka za darmo!) I would love to give a gift to one of You :) It's for your being here, supporting me when it's needed and for all your comments being left on this blog :) I'm really thankful for that! You can win 30$ in this shop: echopaul.com (free shipping!)
Nie wiem jak u Was ale u mnie już jest trochę śniegu <3 Zdjęcia były robione jakiś czas temu :) Dziś prezentuję Wam stylizację w białej, zwiewnej sukience oraz futrzaku . Ja osobiście takie uwielbiam. A Wy?:) Uważam, że taka futrzana kamizelka o porze jesienno/zimowej powinna znaleźć się w każdej szafie ;) Ja osobiście nie jestem zwolenniczką naturalnych futerek i kamizelek z włosia naturalnego. Nawet bym się źle czuła nosząc na sobie jakieś zwierze :( a wiem, że dużo osób nosi i kompletnie ich nie rozumiem ;/ A Wy co sądzicie na ten temat? Jeśli sama posiadasz naturalne futerko, powiedz dlaczego nie zamienisz go na sztuczne?
Jest noc a ja nie mogę spać. Mam wrażenie, że wszystko dookoła jest przeciwko mnie. Nic mi nie wychodzi. Od zawsze miałam pecha co do pewnych sfer w życiu i chyba nadal go mam. Myślałam, że odnalazłam szczęście, że wszystko będzie już pięknie i kolorowo, ale chyba znowu się pomyliłam. Oczywiście biorę pod uwagę to, że raz jest dobrze a raz źle, w końcu nie może być zawsze dobrze ;) ŻYCIE . Jednak u mnie zdecydowanie tego "źle" jest za dużo. Czasami mam ochotę uciec gdzieś daleko, gdzieś gdzie nikt mnie nie znajdzie. Macie tak czasami? Dam Wam tu outfit, taki na co dzień i na luzie, żeby Was nie zanudzić i nie wciągać do tej paskudnej 'czarnej dziury' z której muszę jak najszybciej wyjść, żeby mnie nie pochłonęła w całości ;) Bo tak jak w temacie postu "Kto nie walczy nie zwycięża"
Dziś elegancja przemieszana z wygodą. Jakoś ostatnio naszło mnie na sukienki. Dawno w nich nie chodziłam :) Sukienkę , którą mam na sobie można zakładać do eleganckiej jak i sportowej stylizacji. Jest bardzo uniwersalna a zarazem oryginalna. Przemieszanie kolorów bieli z czernią daje nam mnóstwo możliwości w stworzeniu stylizacji. Na ową sukienkę założyłam bardzo milutki i cieplutki sweterek w kolorze beżu. Szczerze polecam! Kolejna zakupiona rzecz ze sklepu sheinside , którą mogę z czystym sumieniem polecić. Jak wiadomo wiaterek na dworze jest już chłodny, dlatego założyłam beżową czapkę i komin, myślę że fajnie współgra z całą stylizacją ;) Aby dodać klasy założyłam biały zegarek , który dla mnie ma duże znaczenie a także pudrową torebkę . Na dole mamy buciki , które także bardzo polecam. Są bardzo wygodne.
