Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kurtka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kurtka. Pokaż wszystkie posty
Lubicie ubrania w paski? Wiem, że są zwolennicy jak i przeciwnicy. Z tego tupu ubraniami trzeba uważać, ponieważ mogą poszerzać, pogrubiać. Przykładowo osoby mające 2 metry, nie powinny nosić ubrań, które mają podłużne paski. Wyglądałoby to dosyć śmiesznie 😥. Dziś wyszłam na krótki spacer, skorzystałam z pięknej pogody i odświeżyłam głowę. Przy okazji zrobiłam zdjęcia na bloga. Powiem wam, że to mnie uspokaja i dodaje dodatkowo energii. Lubię to robić, lubię to co robię 💛. To chyba najważniejsze. Uważam, że każdy powinien robić, to co sprawia radość. To co wywołuje uśmiech na twarzy. Jeśli pojawia się uśmiech, to znaczy, że powinno się częściej robić to, co go wywołuje 😊 Lepiej się idzie przez życie z uśmiechem na twarzy, czyż nie? 💓
Dziś mam dla was stylizacje. Wiem, że dawno nic nie dodawałam. Ostatni post dodałam jak jeszcze leżał śnieg 😂🤭. Dzisiejszy post już jest wiosenny 🌷. Tym wpisem rozpoczynam SEZON WIOSENNY na blogu 🥳. Chce wam pokazać propozycje wiosennej, sportowej stylizacji. Wygodna, modna i kolorowa 💞. Ciekawa jestem czy przypadnie wam do gustu. Zapraszam do przeczytania wpisu jak i obejrzenia zdjęć. Może się zainspirujecie.

