czwartek, 22 czerwca 2023

Darmowa aplikacja do analizy i skanu skóry. Wirtualny kosmetolog!

 Ile razy miałaś poczucie, że wchodząc do drogerii wydałaś pieniądze na produkty, których potem i tak nie używałaś?

Ile razy wybrałaś produkty, bo ładnie wyglądają, bo jest promocja?

Ile razy wydałaś pieniądze na bubel kosmetyczny lub produkt, który nie jest odpowiedni do Twojego typu skóry? 

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "DUŻO" lub "NIE CHCE WIEDZIEĆ" to koniecznie zapoznaj się z tym co mam Ci do pokazania, ponieważ to sprawi, że Twoja pielęgnacja wskoczy na wyższy poziom. Przestaniesz wydawać pieniądze na niepotrzebne i źle dobrane produkty i gwarantuje Ci, że Twoja skóra zmieni się nie do poznania!

 Aplikacja, którą poznasz wprowadziła chaos w sektorze BEAUTY. Nawet sephora zainteresowała się tą aplikacją! Za pomocą jednego skanu dowiesz się, jakie partie twarzy są do poprawy. Dostaniesz również spersonalizowaną pielęgnacje a to wszystko całkowicie za darmo!

Uporaj się raz na zawsze ze swoimi problemami skórnymi.

Zrób skan i dowiedz się z jakimi problemami boryka się Twoja skóra.

Oczywiście jeśli masz odwagę 😀

aplikacja vera

Analiza skóry w aplikacji to jedna z zaawansowanych funkcji, która oferuje użytkownikom możliwość monitorowania i oceny stanu swojej skóry.
Dzięki temu narzędziu można uzyskać cenne informacje na temat kondycji skóry, co pomaga w dbaniu o nią i podejmowaniu odpowiednich działań pielęgnacyjnych.


Oto kilka aspektów analizy skóry w aplikacji:

1. Ocena stanu skóry:
Aplikacja umożliwia ocenę różnych aspektów skóry, takich jak:
- tekstura
- koloryt
- elastyczność
-nawilżenie
Na podstawie analizy zdjęć lub danych dostarczanych przez urządzenia zewnętrzne, aplikacja ocenia stan skóry i przypisuje punktację. Za pomocą jednego skanu, widzisz jakie partie skóry są do poprawy. Z jakimi niedoskonałościami boryka się Twoja skóra. Wiesz już nad czym trzeba pracować.

analiza skóry2. Zalecenia pielęgnacyjne:

Na podstawie wyników analizy skóry, aplikacja może zaproponować spersonalizowane zalecenia pielęgnacyjne. Może to obejmować rekomendacje dotyczące produktów do pielęgnacji, porady dotyczące rutyn pielęgnacyjnych lub sugestie dotyczące zmiany nawyków żywieniowych lub stylu życia, które mogą wpływać na stan skóry.

odpowiedni styl życia3. Monitorowanie postępów

Aplikacja pozwala na monitorowanie postępów w kondycji skóry poprzez porównywanie wyników analizy w różnych okresach czasu. Dzięki temu można śledzić, jakie działania i zmiany mają wpływ na skórę i czy podejmowane środki pielęgnacyjne przynoszą oczekiwane rezultaty.

Po zakupie kremu masz możliwość sprawdzenia i porównania efektów. Widzisz czy ten produkt działa, czy też nie. 
Genialne prawda? 

Poniżej efekty Ani, która stosuje technologie do oczyszczania skóry twarzy. Każdy wie, że prawidłowe oczyszczanie twarzy to podstawa pielęgnacji. Po tej analizie Ania wie, że zainwestowała w dobre produkty pielęgnacyjne oraz dobrą technologie !! Efekty widać od razu! Więcej o pielęgnacji Ani dowiesz się na GRUPIE poświęconej urodzie. 

konsultacja kosmetyczna

4. Powiadomienia i przypomnienia:
Aplikacja może przypominać o regularnym wykonywaniu analizy skóry, aby utrzymać systematyczność i regularność monitorowania stanu skóry. Powiadomienia mogą również informować o ważnych zmianach lub wskazywać na konkretną kwestię, na którą warto zwrócić uwagę w kontekście pielęgnacji skóry.

5.Personalizacja i historie:
Aplikacja umożliwia personalizację analizy skóry, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje i cele użytkownika. Można zapisywać historie analizy, co pozwala na śledzenie długoterminowych zmian i ewaluację efektywności stosowanych strategii pielęgnacyjnych.

personalizacja produktów


6. Dobór odpowiedniej pielęgnacji

Aplikacja jest na bardzo wysokim poziomie. Pracował nad nią sztab naukowców, dzięki czemu dobiera produkty tak, jakby to zrobił kosmetolog!. Z tym, że całkowicie za darmo.
Ile razy poszłaś do Sephory, kupiłaś produkty, które wydawały Ci się odpowiednie do Twojego typu skóry, po czym okazało się, że produkt nie jest dla Ciebie i wylądował zwyczajnie w koszu?.
Po co więc marnować pieniądze, gdy możesz za sprawą jednego skanu mieć listę spersonalizowanych produktów, które realnie Ci pomogą!

W tej aplikacji nie ma mowy o pomyłce! Gwarantuje Ci, że Twoja skóra zmieni się nie do poznania. Będziesz mogła w końcu wyjść z domu bez makijażu i cieszyć się skórą pełną blasku. W końcu poczujesz się lepiej.


analiza skóry


Dowiedz się więcej o swojej skórze.
Pokazuj ją z dumą bez makijażu. 
Ciesz się GLOW, rozświetleniem, blaskiem.
Wstawaj rano z uśmiechem na twarzy!
Po prostu poczuj się PIĘKNIE !


Jak zrobić darmowy skan skóry?

1. Załóż darmowe konto TUTAJ aby móc się zalogować do aplikacji i mieć dostęp do DARMOWEJ ANALIZY SKÓRY. Oprócz tego otrzymasz dostęp do najniższych cen na profesjonalne produkty do pielęgnacji oraz najlepsze na rynku technologie do domowego spa. Konto do niczego cię nie zobowiązuje, jest darmowe. 

2. Pobierz aplikacje VERA na swój telefon.
Zaloguj się do niej używając danych do logowania podanych przy zakładaniu konta. To bardzo ważne! Pobierz, kliknij "mam już konto" i się zaloguj. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do DARMOWEJ analizy skóry i najniższe ceny na produkty. 3. GOTOWE! 
Możesz podzielić się ze mną opinią na temat aplikacji jak i wynikiem swojej analizy 😊. Służę pomocą! Chętnie również omówię z Tobą propozycję produktów, które dobrała Tobie aplikacja. Wybierzemy te, które na samym początku będą najlepsze abyś mogła cieszyć się szybkim efektem nie za miliony 😎.


magiclovvblog@gmail.com

1 komentarzy

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.