Nie ma to jak domowe SPA <3 Dłuższy czas temu, dostałam od firmy tinkerbell.pl taki oto prezencik. Szczerze mówiąc, na początku nie wiedziałam do czego służy zawartość BalbCare , jednak wczoraj postanowiłam zrobić porządek z paznokciami. Sięgnęłam własnie po tą paczuszkę i wiecie co????? JESTEM MEGA ZACHWYCONA! Jest to naprawdę wspaniała rzecz do manicure za jedyne 9zł!
Nawet sobie nie wyobrażacie jak się namęczyliśmy na tych zdjęciach. Wiał mocny, zimy wiatr a do tego padało ;/ Mówię Wam, koszmar. Jednak udało się coś zrobić z tymi zdjęciami i są. Na całe szczęście, bo powiem Wam, że póki co nie mam więcej zrobionych zdjęć, w tygodniu będę musiała wymyślić jakieś posty :P A może jest coś co byście chcieli zobaczyć na moim blogu?:) Jakieś pomysły?:) Przechodząc do outfitu, mam na sobie czerwony kożuszek kupiony TU . Na fanpage jakiś Pan napisał, że już po Mikołajkach, więc kurtka nigdzie indziej się nie nadaje xD No jak widać NADAJĘ SIĘ! :) Super się sprawdza do zimnych, deszczowych dni, takich jak ten ;) Jest ciepła i dodaje nam troszkę kolorków ;) Do niej założyłam pasiaka z sh internetowego , skórzaną spódniczkę z wymianki (od dawna na taką polowałam) i wymarzone botki od Merg.pl . Nawet nie wiecie jak długo ich poszukiwałam, w końcu udało się :)
W końcu uporałam się z postem :) Mam dla was niespodziankę, mianowicie filmik! Można powiedzieć, że pierwsze koty za płoty hehe Mam na sobie miętową parkę , która jest boska! Uwielbiam ją :) Ma wspaniały miętowy kolorek i ciepły kożuszek pod spodem :) Bluzka natomiast jest moim projektem :) Do tego spodnie i torebka z Butiki :) Jeśli chodzi o spodnie, mam jeszcze identyczne tylko w kolorze khaki. Post z nimi TU . Jeśli jesteście fanami leginsów, to te spodnie są wspaniałą alternatywą dla nich. Są wygodne i bardzo elastyczne! Dlatego własnie mam dwie pary :D Butów nie muszę opisywać, bo aktualnie większość o nich mówi :) Powiem wam, że w Labotti.pl warto je kupić ;) Jakość jest bardzo dobra ;) Całość tak się prezentuje :)
Ostatni śnieg, niestety ;( W Polsce podobno śniegu już nie ma, dobrze ze chociaż tu mogłam się nim nacieszyć :) Buszowałam trochę w mamy szafie i pożyczyłam kurtke, kamizelke,torebke i komin hehe Jak to dobrze mieć modna mamę :D Torebkę ogólnie kiedyś oddalam mamie, teraz znowu trafiła na parę godzin do mnie :) Jesli chodzi o buty, to kupilam je rok temu, być możne nie są sexowne i śliczne ale za to bardzo cieple i wygodne. Uwielbiam je <3 Zapraszam do oglądania :*

