czwartek, 21 maja 2020

"Perfect" - sommer outfit


Dziś dla odmiany zdjęcia robione w mieszkaniu. Pomyślałam, że trzeba dodać coś nowego. Myślę, że zdjęcia robione w mieszkaniu nie są złe :). Chcę wam pokazać koszulkę ze sklepu femmeluxefinery. Dobrze znacie już ten sklep, ponieważ często na blogu pokazuję rzeczy od nich. Ogólnie zdjęcia powstały bardzo na spontanie hehe. Jednak chyba coś tam wyszło. 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z moją opinią, dotyczącą koszulek tej marki. Zamówiłam 4 koszulki z tego sklepu. Jak widzieliście na instastory wszystkie są z fajnymi napisami. Jedna posłuży mi jako piżama, ponieważ jest za duża hehe. Reszta koszulek jest w rozmiarze M i ten rozmiar pasuje mi idealne. Ogólnie chciałam je trochę przerobić i tak sobie myślę, że doszyje perełki między literkami. Jednak chciałam ją pokazać jeszcze przed obróbką. 


Taka zwyczajna koszulka z napisem "PERFECT". Nie wiem jak wy ale ja przy dobrze koszulek jestem wybrena. Nie kupuję koszulek z głupimi napisami czy też postaciami. Według mnie ubrania mają nas odzwierciedlać i pokazywać naszą osobowość. Trochę głupio to brzmi w tym momencie, ponieważ mam tu koszulkę z napisem "perfect". Perfekcyjna nie jestem i nigdy nie będę nikt nie jest. Jednak trzeba się strarać aby być najlepszą wersją samego siebie. 
Zegarek dostałam na urodziny od kolegi :)


Spodenki - Bershka 
Pasek - Guess


Jak wam się podobają takie zdjęcia w mieszkaniu? :)7 komentarzy

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.