czwartek, 29 sierpnia 2019

Oryginalny pomysł na prezent dla świeżo upieczonej mamy!


Dziś chcę wam pokazać kolejną stronę z ciekawą biżuterią, jednak nie taką zwykłą. Będzie ona przeznaczona dla świeżo upieczonych mam. W końcu im się też coś należy! ❤  Nie siedzę często w internecie szukając stron z biżuterią lub ubraniami. Odkąd pracuję w Zalando to nawet przestałam chodzić po sklepach stacjonarnych 🙈. Ciągle tylko widzę coś ciekawego i zamawiam przez internet. W sumie z jednej strony to oszczędność czasu hehe. Tak jak powiedziałam, dziś o sklepie z biżuterią 👉 www.custom-necklace , czyli coś dla MAM.
Nie wiem czy wy też tak jak ja lubicie troszeczkę inną biżuterię, bardziej oryginalną, pomysłową, taką którą nie każdy nosi. Jeszcze nie jestem mamą ale jak nią kiedyś będę to chciałabym naszyjnik tego typu. Według mnie to przepiękny symbol. Zaraz wam pokażę o czym mówię.TUTAJ macie przykład tego co mam na myśli. Spójrzcie jakie to jest piękne! 👀👐
Wszystko możecie sami spersonalizować! 
Możecie wybrać ilość dzieci, wpisać daty urodzenia, imiona, długość łańcuszka, kolor wózeczka. Extra co? 💓 

Według mnie jest to mega oryginalny naszyjnik 💕.


Kolejny oryginalny pomysł to URODZINOWE DRZEWKO. 

Zobaczcie, tutaj też możecie uzupełnić wszystkie dane, wybrać kolory kryształków 


To jest też fajny pomysł, ponieważ nie na darmo na drzewku rodzinnym umieszczamy zdjęcia bliskich. Drzewko można na wiele sposobów interpretować. Tu macie też idealny cytat:


Okej, kolejny przykład fajnego naszyjnika.


Tak jakby półksiężyc z serduszkiem, znajdziecie go TUTAJ.


Ten jest jak dla mnie też bardzo ciekawy 😉. Dostępny TU. 
Też podobnie jak w poprzednich, wszystko możecie sami uzupełnić.Jak wam się podoba ten pomysł? Chcę wam pokazywać oryginalne rzeczy, tak żebyście mogli kogoś zaskoczyć swoim prezentem 💞. Sama lubię zaskakiwać. Jeśli bym się wybierała do świeżo upieczonej mamy to na pewno bym jej sprezentowała któryś z tych naszyjników 💟.

CO MYŚLICIE?

Tutaj LINK do wszystkich urodzinowych naszyjników. 

11 komentarzy

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.