sobota, 22 maja 2021

Bardzo trwałe i tanie pomadki matowe - Cała gama kolorów

Obiecywałam wam, że pokaże moje ulubione pomadki matowe. Dziś będą to pomadki marki Federico Mahora. Wiem, może was denerwować to, że ciągle pokazuje rzeczy tej marki, jednak zawsze pokazywałam wam rzeczy, które mi się sprawdzają. Robię to do tej pory!. Nawet nie wiecie ile razy było tak, że dostałam produkt do testów i go nie pokazałam, ponieważ uznałam że nie jest tego warty. Czasami zdarza się i tak. Pokazuje wam rzeczy, które są naprawdę dobrej jakości i które naprawdę warto zamówić i wypróbować. Osoby, które mnie znają dobrze o tym wiedzą 😊.

Większość kobiet uwielbia malować usta. Jakby nie patrzeć to nasz mały sposób na poprawę wyglądu i dodanie sobie seksapilu. Federico Mahora ma całą gamę odcieni. Każdy znajdzie coś dla siebie. 


"Jeżeli jesteś smutna, nałóż więcej szminki i atakuj"!
Zacznę od tego, że pomadki matowe Mahory mają w składzie AWOKADO i  WOSK PSZCZELI, dzięki temu nie wysuszają one ust!!. Dają efekt perfekcyjnego matu, który utrzymuje się przez wiele godzin. Powiem wam, że zrobiłam test. Pracuje przez 8h w masce. Po 4h pracy mam przerwę. Pewnego dnia pomalowałam się pomadką matową PIXI. Ściągnęłam maskę na przerwie i wyglądałam jak klaun 😡. Całą buzie miałam umazaną pomadką. Na szczęście koleżanka miała mokre chusteczki.  Następnego dnia pomalowałam usta pomadką Mahory. Utrzymała się perfekcyjne. Nic się nie rozmazało ❤.

Konsystencja jest jedwabista a sama pomadka ma przyjemny zapach. 
Malowanie nią ust to sama przyjemność ❤.

Osobiście uważam, że szminka na ustach wspaniale dopełnia każdą stylizację. Zdarzało się, że ktoś do mnie powiedział "Paulinka wczoraj tak ładnie wyglądałaś i ten kolor na ustach w kolorze kurtki. No pięknie" i powiem wam, że taki komplement dostałam od kobiety a jak to się mówi komplement od kobiety liczy się dwa razy bardziej 😁😎. Ja się z tym zgadzam ✌.


Pokaże wam najpierw bardziej stonowane, dzienne kolorki ❤.

1. Kolor nudziakowy. Nosi nazwę CREAMY. Powiem wam, że to najlepszy odcień NUDE jaki miałam!. Z mojego polecania kilka osób zamówiło ten odcień. KAŻDA BYŁA I JEST ZADOWOLONA! 😻 TUTAJ przykładowo ma  ten kolor na ustach. 

2. MAUVE
3. BLUSH
4. CERISE


Tutaj pomadki, które się już bardziej rzucają w oczy.
Również przepiękne, oryginalne odcienie. 


Zaczynając od prawej, idąc w lewo...

1.ROSE
2. TAFFY
3. CRIMSON Tutaj mam go na ustach
4. HOT RED


A tu zdradzam wam jak zamówić te produkty z OGROMNĄ ZNIŻKĄ!

JAK OTRZYMAĆ 30% ZNIŻKI NA LUKSUSOWE KOSMETYKI, PERFUMY, PRODUKTY DO PIELĘGNACJI, CHEMIĘ DOMOWĄ? NAWET 50% TANIEJ!

 


Który kolor przypadł ci najbardziej do gustu?☺

6 komentarzy

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.