czwartek, 25 lutego 2021

Piękne, długie i zdrowe paznokcie w 3 tygodnie!

 Dziś chce wam pokazać coś co pomogło mi na moje słabe, kruche i rozdwajające się paznokcie. Myślę, że nie znacie tego produktu, ponieważ nie jest on jakoś specjalnie reklamowany. Jednak bardzo się cieszę, że go odkryłam!. Teraz moje paznokcie cieszą się przyzwoita długością jak i jakością 😁😂. Dobrze wiecie, że od zawsze miałam krótkie i łamliwe paznokcie. Szczerze to już miałam tego dosyć i powiedziałam sobie STOP. MUSZĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ. Próbowałam wielu rzeczy. Jednak bez skutku 😏. Chociaż jakiś czas temu pokazałam wam odżywkę, która fajnie podbudowała płytkę paznokcia.

Jednak to co się zadziało po tych tabletkach przekroczyło moje wszelkie oczekiwania!! 😳♥️.
Tabletki są bezpieczne dla zdrowia i organizmu. Zawierają masę cudownych składników i witamin, które pomagają nie tylko na paznokcie ale i na włosy i skórę. Jeśli chodzi o efekty na skórze to nic nie zauważyłam. Będę szczera!. Jednak aktualnie mamy erę masek i ta maska psuje mi bardzo cerę. Teraz czasami cieszę się, że mam tą maske, bo wstyd pokazać buzię bez niej 🙄. Skóra przez nią totalnie nie oddycha przez co robi się szara, brzydka i wyskakują niedoskonałości. Zresztą dobrze to znacie 🙈.


Jeśli chodzi o efekt na włosach i paznokciach TO JESTEM W SZOKU!. Jeszcze żaden produkt, żadne tabletki jak i odżywki nie poradziły sobie z moimi okropnymi paznokciami TAK SZYBKO! W 3 tygodnie paznokcie zmieniły wygląd!

Zresztą zaraz zobaczycie efekty na zdjęciach 🤗. 

PRZED
Po

⭐To są efekty PO 3 TYGODNIACH!⭐ 

CO MYŚLICIE? 🤔


Ja jestem bardzo zadowolona. Paznokcie są bardzo twarde i w końcu mają jakąś długość. Nie wiem jak wy ale ja nie lubię sztucznych paznokci. Co prawda są śliczne i długie jednak preferuje naturalne hehe. 

Tabletki mają masę witamin, cynk który dostarcza budulec paznokciom, miedź, biotynę, żelazo, drożdże piwne oraz aminokwasy siarkowe, które działają dobroczynnie na włosy, skórę i paznokcie ♥️. 


⭐Mogę z czystym sumieniem polecić! ⭐

Na głowie mam też milion babyhair 😂. Czasami wyglądam jakby mnie piorun walnął 😂🙈. Lepsze to niż brak włosów 🤭😁. 4 komentarzy

Jak już tu jesteś, zostaw coś po sobie.